Hukuk Forum NET

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Alınmayan maaş

ahmet

Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba çalıştığım iş yerinden ayrıldım ama maaşım yarı yamalak verildi şuan iş yeri sahibi ile görüştüğümde kalan maaşımın baya azını söyleyerek bu kadar kaldı diyor fakat dekontlar ve yaptığımız hesaplar dahilinde onu söylediği miktar uyuşmuyor dekontlar vs herşey duruyor bunlarıda iletmeme rağmen başka bahaneler buluyor bulduğu bahane şu işe hep geç geliyorum, fakat bende narkolepsi hastalığı var ve bunu biliyordu bildiği halde çalıştırıyordu ve kalan parayı bu sebeple vermemeye çalışıyor hukuksal olarak nasıl bir yol izlemeliyim veya hukuksal olarak bir hakkım var mı (Sgk'sız çalıştırıyordu)
 

DİKKAT!

Üye olmayanlar hiçbir şekilde forum etkinliklerimize başvuruda bulunamaz; Forum içerisinde uygunsuz, cinsel, hakaret edici veya hukuka aykırı mesajların gönderilmesi yasaktır. Forumdaki mesajların tamamını okumak mümkün olmayabilir. Bu nedenle bu tür mesajlardan forum yöneticileri sorumlu tutulamaz.

Foruma üye olarak yukarıda belirtilen içeriklere sahip mesaj göndermeyeceğinizi kabul etmiş olursunuz.

Gizlilik Politikası Hizmet Şartları

Konuyu görüntüleyenler

  • Üst Alt