Hukuk Forum NET

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Tanımlı Öğrenci Kulübüne Katılım Şartları

HukukForum®

YÖNETİM
Yönetici
Admin
Moderatör
Kayıtlı Kullanıcı
HukukForum.NET Öğrenci Kulübü, hukuk öğrencilerine münhasır, özel bir bölümüdür. Bu forumu, hukuk fakültesi öğrencilerinin, öğrenim süresince dayanışma ve paylaşımda bulunabilmesi için açmış bulunmaktayız. Bu forumu sizlerden başka sadece Yönetim, Hukukçu Üyelerimiz ve Stajyer Avukatlar izleyebilecek ve paylaşımda bulunabileceklerdir.

Katılım koşulları:
1- Hukuk fakültesi öğrencisi olmak
2- Gerçek adı soyadı, TC Kimlik numarası, telefon numarası ve adres ile Hukuk fakültesi kimlik kartı bilgilerini Yönetime e-mail yolu ile postalamak. (info@hukukforum.net)

Bilgileri teyit edilen üyemizin kullanıcı adı, Adı Soyadı olarak değiştirilecek ve ilan edilecektir.

Saygılarımızla,
 

FukukForum.NET

HukukForum.Net; 5651 Sayılı Kanun kapsamında BTK tarafından onaylı Yer Sağlayıcı'dır. Bu sebeple içerikleri kontrol etme ya da araştırma yükümlülüğü yoktur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.

İletişim Gizlilik politikası

Konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
HukukForum® Duyurular 0 2K

Benzer konular

  • Üst Alt